O nás

Ve společnosti JAKonstav se už dlouhou řadu let věnujeme kompletním stavebním pracím pro zákazníky z Prahy, Prahy – západ a ze středních Čech. Umíme postavit kompletní stavbu na klíč, provést celkovou rekonstrukci staršího objektu, realizovat drobné stavební úpravy i zbourat stavební objekty a jejich části, které musí uvolnit místo Vašim novým stavebním vizím. V oblasti stavebních prací zvládáme všechny dílčí služby, jako je realizace fasád a zateplování budov, pokládka obkladů nebo třeba sádrokartonářské práce. Je jen na Vás, jaké služby si z naší nabídky vyberete, a tým naší společnosti pro Vás připraví spolupráci na míru, díky které dostanete výsledek přesně podle svých představ. Dejte nám vědět, s jakými stavebními nápady byste potřebovali pomoct, a začněte se stavbou co nejrychleji! Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

V nabídce společnosti JAKonstav najdete:

  • Kompletní stavby na klíč. Svým klientům dodáváme nové rodinné domy, ale i další objekty na klíč. Výstavba objektu zahrnuje založení stavby, pokládku inženýrských sítí, výstavbu zdiva, realizaci střechy a komínu, realizaci podlah, montáž oken a dveří a řadu dalších prací. Možností je také dodávka hrubé stavby.
  • Rekonstrukce stavebních objektů. Rekonstrukce staršího objektu je často mnohem schůdnějším a někdy i přitažlivějším řešením než stavba zbrusu nového domu. Každá kompletní rekonstrukce probíhá jinak, my Vám ji ale pomůžeme pečlivě naplánovat a včas dokončit, abyste mohli co nejdříve začít bydlet lépe a komfortněji.
  • Zateplování budov. Pokud se rozhodnete pořídit svému domu novou tepelnou izolaci, nebude to pro ni znamenat jen nový a přitažlivější kabát, ale i o mnoho nižší zátěž pro Vaši peněženku a životní prostředí. V naší společnosti Vám pomůžeme najít pro zateplení Vaší budovy smysluplné řešení, které budovu zbytečně nezatíží, zároveň ale ukrojí co největší část z její spotřeby.
  • Drobné stavební práce. Kdykoli potřebujete něco opravit nebo realizovat některou z dílčích stavebních prací, jsme tu pro Vás. Zvládneme všechno od sádrokartonářských a malířských prací, přes pokládku dlažby až po zemní a výkopové práce.
  • Demolice. Všechno pěkné jednou končí a někdy je potřeba zbavit se stavebního objektu, který dlouho dobře sloužil, abyste udělali místo pro své další stavební vize. My pro Vás bezpečně provedeme všechny bourací práce a zajistíme i odvoz suti.

Jsme tu pro Vás, abychom Vám v oblasti stavebnictví s čímkoli poradili nebo Vám pomohli s technickými detaily Vašich představ. Zavolejte nám a domluvte se s námi na podrobnostech naší spolupráce! Věříme, že Vám naše služby budou vyhovovat.

JAKonstav, s.r.o.

Adresa:
Horní Stupice 254
267 11 Vráž

Telefon:
606 365 617
602 353 173

E-mail:
jakonstav@gmail.com

Web:
www.jakonstav.cz