Čím se řídíme při práci

Ať už právě stavíme dům nebo provádíme sádrokartonářské práce dáváme si ve společnosti JAKonstav záležet na každém detailu. Možná i proto se k nám řada našich klientů pravidelně vrací. Proč byste se k nim měli připojit i Vy?

  1. Vysoká kvalita práce. Tým naší společnosti se ve stavebnictví pohybuje už od roku 2006 a má za sebou spoustu rozsáhlých zakázek při stavbě rodinných domů, demolicích, rekonstrukcích, ale i dílčích stavebních pracích. I díky tomu se můžete spolehnout na vysokou kvalitu výsledku, ať už pro Vás právě dodáváme jakoukoli stavbu.
  2. Individuální přístup. Mezi našimi klienty byli během let jednotliví soukromníci, kteří si stavěli nový domov pro sebe a svou rodinu, ale i významné místní firmy, které potřebovali pomoct se subdodávkami. Každý z našich zákazníků má zcela jiné představy a my to dobře víme: i proto každou spolupráci koncipujeme individuálně a dbáme na to, abyste dostali služby přesně podle svých požadavků.
  3. Široká nabídka. Ať už se chcete pustit do rozsáhlého stavebního projektu, nebo potřebujete zbourat nepotřebný stavební objekt, máme pro Vás všechny služby, které budete potřebovat. Zakládání staveb, zemní a výkopové práce, zednické práce, obkladačské práce, demolice… – stačí si vybrat.
  4. Flexibilita. Víme, jak obtížné je promyslet a zkoordinovat započatou stavbu nebo rekonstrukci, a celý proces chceme svým klientům co možná nejvíc usnadnit, abychom jim ušetřili čas i starosti. Proto se Vám pokoušíme maximálně přizpůsobit s jednotlivými termíny, průběhem a složením služeb i s jakýmikoli dalšími požadavky, které budete mít.
  5. Spolehlivost. Stavět nebo rekonstruovat je obrovské životní rozhodnutí. Chápeme, že vybrat si špatně partnera pro spolupráci může být noční můra – s námi ale všechny práce zvládnete bez problému, v domluveném termínu a za rozumnou cenu.

JAKonstav, s.r.o.

Adresa:
Horní Stupice 254
267 11 Vráž

Telefon:
606 365 617
602 353 173

E-mail:
jakonstav@gmail.com

Web:
www.jakonstav.cz